Kontakt:
Gabinet Akademii Zdrowia
Anna Maria Geborys
ul. Dolina 23, Bydgoszcz

telefon: 0-507-192-667 | e-mail: padmea@wp.pl

ODNOWA ENERGETYCZNA CIAŁA I UMYSŁU

MASAŻ PRANA - MASAŻ ŻYCIA
KOMPLEKSOWY BIOMASAŻ LECZNICZY
MASAŻ MOBILIZUJĄCY WEWNĘTRZNĄ MOC

"Wszystkie choroby ciała i umysłu mogą być uzdrowione u swych korzeni poprzez regulację prany - oto sekretna wiedza uzdrawiania."

Swami Vishnu-Devananda

Naszą siłą zyciową jest PRANA.
Sanskryckie słowo "prana" oznacza energię życiową, która utrzymuje nasze ciało przy życiu - w zdrowiu - w harmonii - w równowadze.

W języku chińskim Pranę nazywa się Qi, japoński - Ki, hinduski - Lung, grecki - Pneuma, polinezyjski - Mana, hebrajski - Ruah, czyli oddech życia.

PRANA jest czynnikiem sprawczym wszelkich zjawisk zyciowych, posiada moc regeneracji, wzmacniania, oczyszczania, odmładzania, uzdrawiania.

 • MASAŻ PRANA jest kompleksową energetyczno-fizyczną metodą pracy z ciałem bazującą na jogicznej wiedzy o energetycznej budowie i funkcjonowaniu człowieka, tradycyjnej chińskiej medycynie oraz medycynie klasycznej. Stanowi połączenie technik:

- masaż leczniczy
- masaż segmentarny
- masaż zen
- masaż shiatsu
- elementy medycyny manualnej
- elementy medycyny energetycznej

Przy jednoczesnym manualnym i energetycznym oddziaływaniu na biopole - aurę, meridiany i punkty biologicznie aktywne oraz ze świadomością funkcjonowania żywiołów w organizmie.

 • Jest to łagodna, przyjazna, skuteczna i bezpieczna nowa metoda współpracy z ciałem pacjenta w celu wyrównania energii ciała. Poprzez udrożnienie kanałów bioplazmatycznych (meridianów, nadi), oczyszczenie i udrożnienie pola życia oraz zasilenie ciała Praną (Qi) POBUDZAMY NATURALNY POTENCJAŁ ORGANIZMU DO SAMOREGENERACJI.PRANA SŁUŻY JAKO KATALIZATOR - przyspieszający tempo reakcji organizmu. Tak więc to, co często nazywane jes Cudownym Uzdrowieniem - to nic innego,- jak tylko przyspieszone tempo samoleczenia ciała. Ciało człowieka jest w stanie regenerować się samo, ALE dolegliwości przewlekłe, ciągły stres - skutecznie osłabiają tą bezcenną umiejętność ciała. To, co robimy w trakcie zabiegu, jako terapeuci - to delikatne nakłonienie Twojego organizmu, aby skuteczniej pobudził swoje naturalne, niezbędne w procesie życia mechanizmy samonaprawcze.

 • To, co w szczególny sposób odróżnia i wyróżnia MASAŻ PRANA jest pomoc pacjentowi w świadomym harmonizowaniu i opanowaniu energii kundalini. Energii, mocy, siły, która niekontrolowana jest główną przyczyną bólów kręgosłupa, alergii, bezsenności, agresji, depresji i wielu innych chorób o niewytłumaczalnym przez medycynę klasyczną podłożu i przyczynach powstawania.

Pacjent pozostaje w luźnym, niekrępującym ruchów ubraniu

 • POJEDYNCZA SESJA TERAPEUTYCZNA TRWA OKOŁO 1,5 GODZINY
  cena pierwszej wizyty: 100,00 złotych
  każdej następnej: 60,00 złotych

 • MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA WIZYT DOMOWYCH

ZAPRASZAMY NA SZKOLENIA MASAŻU PRANA
WIĘCEJ INFORMACJI W "SZKOLENIACH"


ODNOWA ENERGETYCZNA CIAŁA I UMYSŁU

HOLISTYCZNE UZDRAWIANIE PRANA - oczyszczanie psychiki
PSYCHOTERAPIA PRANA - BIOMASAŻ CZAKRALNY

 • Biomasaż czakralny jest jedną z najskuteczniejszych metod z zakresu medycyny energetycznej stosowaną w terapii dolegliwości natury emocjonalno-psychicznej.

 • Metoda ta stanowi nowy energetyczny wymiar leczenia psychiki współczesnego człowieka. Stanowi doskonałe wzbogacenie metod terapii tradycyjnej. W wielu krajach na świecie, takich jak: USA, Włochy, Austria, Indie - praktykuje się medycynę energetyczną w szpitalach jako praktyczne uzupełnienie i wzbogacenie medycyny akademickiej.

Na czym polega zabieg?

 • * Pracujemy na systemie czakralnym człowieka - głównych ośrodkach energii ciała, które odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie całości ciała fizycznego.

 • Czakry odpowiadają również za stan emocjpnalno-psychiczny w którym jesteśmy. Stanowią nasz "magazyn pamięciowy"

W JAKI SPOSÓB ?

 • Kiedy człowiek doznał w przeszłości traumatycznego przeżycia, silnego lęku, poniżenia, odrzucenia, ostrej krytyki, znieważenia - wytworzona wówczas energia pamięć tego zdarzenia i nasza reakcja na nie pozostała w naszej pamięci podświadomej.
  Energia ta jest wysoce toksyczna, hamująca, osłabiająca, "podcinająca skrzydła" takiej osoby. Mówi się o tym jak o bolesnych "odciskach energetycznych" - to stwierdzenie dobrze oddaje sens zjawiska. Energia ta tkwi w naszych czakrach (bądź jednej z nich) i jest przyczyną nawrotów lęków, niskiej, bądź negatywnej samooceny, poczucia beznadziejności, braku poczucia bezpieczeństwa, stanów depresyjnych, różnego rodzaju fobii, nerwic i obsesji.

NALEŻY ROZLUŹNIĆ

 • Każdą czakr należy oczyścić z emocjonalnych ran, bolesnych wspomnień, odcisków.
  Każdą z czakr należy rozluźnić, otworzyć, wzmocnić i rozświetlić energią zrozumienia.
  Kiedy to się udaje - nasze życie staje się łatwiejsze, przyjemniejsze, prostsze.
  Zdecydowanie mniej w nim chaosu, przypadkowości, zawiłości i błędnych decyzji.
  Wzrasta poziom naszego zrozumienia.
  Wzrasta poziom akceptacji siebie i życia w jego zadziwiających przejawieniach.
  Wzrasta poziom naszej mocy wewnętrznej - stajemy się zdrowo asertywni i jasno określeni.

BIOMASAŻ CZAKRALNY - PSYCHOTERAPIA PRANA

jest bardzo pomocna w:

 • przezwyciężeniu bolesnych wspomnień
 • pozbyciu się hamujących, negatywnych przekonań i mechanizmów autodestrukcyjnych
 • leczeniu cierpień emocjonalnych
 • rozwijaniu wewnętrznych potencjałów
 • rozwijaniu twórczej mocy życia
 • wzmocnieniU zaufania do siebie
 • wzmocnieniU zaufania do procesu życia

KAŻDY ZABIEG JEST CICHYM I BŁOGIM DOŚWIADCZENIEM

Pacjent pozostaje w luźnym niekrępującym ruchów ubraniu

 • KAŻDA SESJA TERAPEUTYCZNA TRWA około 1,5 GODZINY
  cena pierwszej wizyty: 100,00 zł.
  każdej następnej: 60,00 zł.

www.pranajoga.com
design: www.bonsel.pl